.

.

Вен Дизајн Прилагодено Чевли Рачно Насликани Патики Наруто Itachi Jiraiya Висока Врвот Аниме Мажите на Жените Платно Патики за Подароци

Вен Дизајн Прилагодено Чевли Рачно Насликани Патики Наруто Itachi Jiraiya Висока Врвот Аниме Мажите на

DEN 2652.00
DEN 4080.00
-35 %
Достапност

Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет на чевли.
Дизајнер/Сликарот
Услуга На Клиентите
Логистика
Ова е значењето на Вен , кој се прави најдобро да се направи рачно насликани чевли удобно, убави, персоналните и практични. Елаборат дизајн 4. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат.
Вен продавница има тим од дизајнери и сликари кои е составен од Вен, главниот дизајнер, и други сликари Алис, Мишел и Џенифер. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст. Се впие чевли со вода 2.Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Во исто време, можете да се прилагодите уникатни чевли со било кој дизајн ви се допаѓа за да ја искажете вашата љубов кон другите. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Пополнете скица со боја
3. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас.Миење на чевли со регуларни сапун или детергент
3. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Заврши
Вовед за да се перење рачно насликани чевли
1. Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќе се избира од страна на себе си. Се нацрта скица 2.Повторете со другата нога, како десно и лево големини може да биде различен;
ЧЕКОР 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу.

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Број На Модел На:
N250
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
R

Производи во категоријата