.

.

Вен Дизајн Прилагодено Аниме Рачно Насликани Чевли Kuroko е Кошарка Роденден Подароци Мажите на Жените Висока Топ Платно Патики

Вен Дизајн Прилагодено Аниме Рачно Насликани Чевли Kuroko е Кошарка Роденден Подароци Мажите на Жените

DEN 2465.00
DEN 3792.00
-35 %
Достапност

На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Заврши
Вовед За Да Се Перење Рачно Насликани Чевли
1. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат. Елаборат дизајн
4.
Го Прилагодите Вашиот Чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 5 бои за да го изберете : Магазин Приказна
Добредојдовте на Вен, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели.
Најдете Ги Вашите Чевли Големина
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
МЕРКА ВАШИТЕ СТАПАЛА е единствениот правилен начин да го изберете вашиот големина
Ве молиме носат чорапи за да се измери метри должина. Пополнете скица со боја
3. Луѓето кои купиле од нас користат овие рачно насликани чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење. Секој член на Wenartwork го сака животот, и животот е инспирација за нас да се создаде нов дизајн на чевли. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Се нацрта скица
2.

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,отпорност,Тешко Носи,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Број На Модел На:
K125
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
R

Производи во категоријата