.

.

Топла Продажба Wifi 4G Bluetooth 4.0 Ласерски Андроид 1D бар-код Скенер Pda Производител

Топла Продажба Wifi 4G Bluetooth 4.0 Ласерски Андроид 1D бар-код Скенер Pda Производител

DEN 12528.00
DEN 13920.00
-10 %
Достапност

56 М), LF(125 K/134.4 G&5 G WIFI/ Bluetooth/ GPS/ 8 MP камера со флеш Основните бар-код читач тип : 1 D бар-код (поддршка EAN13/EAN8/UPC/Code 39/JAN13/Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13. Квалификации : Нашата pda уредите се произведени според ISO9001 системот за управување со квалитет, и сите производи имаат положено за. Централизирана обработка на нарачки, да се подобри ефикасноста и точноста. Но, Ако сакате повеќе од 100pcs , тоа ќе биде многу поевтино .ПАКЕТИ е слободен. Други :
Претпријатието фиксни за управување со средства, линија за производство на производот управување со
Физички Параметар Големина 152mm(L)×77mm(H)×29mm(W) Тежина Екран во Боја 4.
Топла Продажба Wifi 4 G Bluetooth 4. Ако ви треба оригиналната цена, pls контактирајте ме. Најдобри Мултифункционален 1 D ласерски бар-код Scanne
Пакување : S802 бар-код читач-1pcs;usb кабел за податоци-1pcs : полначот-1pcs;батеријата-1pcs;рака на рака-1pcs.0 Ласерски Андроид 1 D бар-код Скенер Pda Производител
Основната Функција : Андроид 5.
Прашање 5 : Може да го полначот база/лулка Синхронизација со компјутер?
Answer : Не, лулка/база само може да ја полните уредот и батеријата заедно, но не може да синхронизација со компјутер. Меѓутоа,колку повеќе наредбата,го намалат трошоците за производство што ќе биде, па поевтина цена ќе добиете.0+EDR, пренос на далечина е 5-10m Опкружување при работа Температурата на работа —20 C да 50 C Температура на Чување —25 C да 70 C Средина Влажност 5%RH95%RH(без кондензација) Капка Спецификации 6 страни може да носи влијание од 1. Бизнис супермаркет синџир индустрија
Инвентар за управување, дистрибуција, менаџмент, управување со возило, продавница за управување,
5. управувањето со синџирот на снабдување
Може да се користи за облека, лекови, цигари и алкохол, дома градежни материјали итн набавка и дистрибуција. Лулка/полначот база/докинг станица треба 15дополнителни трошоци, pls посетете го овој линк : Купи дополнителна батерија pls посетете го овој линк :
1.

Бренд Име:
waypotat
Длабочина На Боја:
32 Бита
Број На Модел На:
S802
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Брзина На Скенирање:
100 скенира/втор
Скенирање Тип На Елемент:
CMOS
Тип:
Бар-Код Скенер
Макс. Големина На Хартија:
1D/2D Barcoder скенер
Времето на пазарот:
Март-13
Тип На Производ:
Преносни Скенер
Интерфејс Тип:
USB
Новина:
Нови
Оптичка Резолуција:
480*800
Скенирање Широчината:
1D/2D Barcoder скенер
OS:
андроид 5.1
Екран На Допир:
4.0 инчен
комуникација:
2G/3G/4G
Тип на скенер:
2d
RFID option1:
Висока Фреквенција
испорака датум :
3-5 работни дена од DHL
Име на производ:
Ласерски Андроид 1D бар-код Скенер
RFID Опција 2:
125khz rfid читач
Производи Статус:
Акции
R

Производи во категоријата