.

DEN 524.00 748.80
бела школка цвет пинк бисер барок ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата подарок попуст
Новак

метал : школка и слатководни бисер барокоблик : цветбоја : бела и розоваголемина : 35mmlengh : 18"ова е занаетчи

New2017 топло лето 3PCS посебни срце камен ѓердан pendant кристал од природен камен жените подарок прибор
Новак

Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.0394 инчен Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вист

CirGen Мода Boho Жените Долго Златна Боја снабдување со Монистра Tassels pendant Изјава Bijoux Џемпер
Новак

Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно..

Promation! Тешки 7-40 * 13/16mm 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Mens Спречување на Кубанската
Новак

Ние брод на светот со Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 3045 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да

11/13/16/20mm Широк Полирање на Кубанската Тротоарот Линк Chian Нерѓосувачки Челик Ѓердан/Нараквица За
Новак

0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било

16-40inch Custom Size Висок Квалитет 4mm Широк Злато Стап Chian 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Синџир
Новак

99 / setБесплатен Превозот Нови Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Среб

YIKALAISI 2017 Природните Слатководни Бисер накит Долг Ѓердан 80 см 925 фунта сребрен накит затворач
Новак

dianxiaobao_1Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!Материјал : Природните слатководни бисерБисер голе

Нови Пристигнување 16-40inch Изберете Подарок Мода 3мм Нерѓосувачки Челик Сребрена/Злато Црна Кутија
Новак

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Amorita бутик Метал petal ѓердан
Новак

JEXXI Моден Дизајн Shinny CZ Кристал Pendant Накит 925 Sterling Silver Жените Necklac Жени/Девојка Свадба
Новак

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Боја : Како на сликата шоу

Луксузна Симулирани Бел Бисер Долг Ѓердан Снегулка Форма Кубни циркони Џемпер Грб Синџир на Жените Накит
Новак

>Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полукристал) да се напра

8-40 13/15mm Висок Квалитет Машки Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Спречување на Кубанската
Новак

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција...

Најновите Аниме Накит Америка Цртан филм ThunderCats Логото Ѓердан Pendant Бронза Метал Ѓердан за Жените
Новак

Најновите Аниме Накит Америка Цртан филм Thunder Cats Логото Ѓердан Pendant Бронза Метал Ѓердан за Жените и Мажи

Природни Кристал Камен Накит Beaded Ѓердани за Девојка Жените, со Месинг Hummer Ноктот Clasps, 19.2~20.2
Новак

торбаПриродни Beaded Ѓердани, со Месинг Hummer Ноктот ClaspsГолемина : за 19.2"~20.2" долго, 8~8.5 mm во дијаметар, скапоце

Модна изјава жените долг синџир на ѓердан 8мм природни lapis lazuli камен круг монистра висок квалитет
Новак

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе ис

Убавицата и Ѕверот Маѓепсана Зголеми Цвет Стакло Сакаат Шише Гроздобер Ретро Pendant Ѓердан за Жените
Новак

Убавицата и Ѕверот Маѓепсана Зголеми Цвет Стакло Сакаат Шише Гроздобер Ретро Pendant Ѓердан за Жените Дево

Granny Шик 6mm 7-40 Модните Мажите Женска Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Круг Топката Бисери Ѓердан рачно
Новак

Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.Повратни инфор

Продажба на jewerly >8мм Природни Јапонија Море Розова Корални Гем камења Круг Лабава Монистра 15 ААА>бесплатен
Новак

Бидејќи Понекогаш фактори кои се надвор од нашата контрола, на пример неповолните временски услови, на

Трговија На ГолемоМало! Прилагодена Големина 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Спречување на Кубанската
Новак

Ви благодариме!.Превозот информации : Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањ

Лолита Мода Рачно Изработени Панк Темна Кожа Лак Bowknot Занитвам Куршум Ѓердан Јака Ѓердан
Новак

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Мода за Мажи Титаниум Челик Сребро 24inch Фигаро Рамна О Линк Синџир,0.8-3.0 mm дебели,2.8-12MM Широк
Новак

Кина Пост (види подолу лист)Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на

12mm ШИРОК 7-40 Должина Mens Синџир Момчиња Ѓердан Или Нараквица Сребро Византискиот Линк од не ' Рѓосувачки
Новак

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство Ако предмети се уште не пристигне по 45 дена, ве молиме контак

VIVILADY Бохемија рачно изработени Multilayers Јаже Монистра Кристал Пердув Tassel Pendant Ѓердани Feminina
Новак

Опис На ПроизводотМатеријал : цинк легура,монистра јаже, верига,пердув

Солидна Сребро 1 Диск Ѓердан Персоналните Врежани Три Initals Писмо Име Круг Pendant Обичај BFF Сувенири
Новак

И купувачи вратите неисправен производ во рок од 15days Круг pendant Големина : 25мм кол Приемот на неисправни п

Collare Бохемија Ѓердан Ѓердан Жените Подарок Злато/Сребрена Боја Гроздобер Цвет Изјава Ѓердан Трговија
Новак

*Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.*Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Вашата поддршка ќе би

Нови Пристигне Најдобри Пријатели BFF Стакло Топката Шише Multicolor Paillette И Кристално Pendant Pendant
Новак

Бесплатен превозот Најдобри Пријатели BFF pendant beaded синџир шарм ѓердан зелена fimo желка желка подвижен очи

Senfai Било Обичај персоналните име ѓердан изработен обичај Алисон фонт Nameplate Име плоча за жените
Новак

Senfai беше една фабрика да се специјализираат во Било Персоналните Име Накит Сопствени Own Дизајн Ракопис

Бонбони Златна Боја Смола Море Сина Ѓердан
Новак

Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни2

Уникатен Стил Долг Синџир На Буци Pendant Тренди Ѓердан
Новак

Ние сме биле во оваа линија за многу годинипа ние може да го направи подобро од другите во иста цена.На п

Аргентина Злато Виолетова Боја Черепот Ѓердан
Новак

Ние имаме сопствено производство фабрикатание може да се строго контрола на производството квалитет и

година НОВИ 1PC Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Сребрен Тон 1mm парична Казна Накит Наоди Ѓердан
Новак

*Состојба : 100% Нови *Материјал : не ' Рѓосувачки челик(Кадмиум Бесплатно) *Големина : Години : 1mmДебелина : 1mm