.

.

New2017 топло лето 3PCS посебни срце камен ѓердан pendant кристал од природен камен жените подарок прибор за Облека

New2017 топло лето 3PCS посебни срце камен ѓердан pendant кристал од природен камен жените подарок прибор

DEN 229.00
DEN 266.40
-14 %
Достапност

Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.0394 инчен Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вистинската големина, ве молиме проверете ја големината покажа на владетелот 2) Можеме да испратите објекти по случаен избор, понекогаш не можеме да ги испратите сите бои на слики, понекогаш, ние ќе испратиме боја не покажа на слики, ве молиме да се разбере. Ви благодариме за разбирањето!
Ви благодариме за вашето Купување!. Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации.
Опис Стил : Класичен Елегантен Материјал : позлатени+Природен камен кристал Боја : Види на сликата Количина : 3 PCS Pendant Димензии : 4cm-6cm Конверзија : 1inch=25.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
Повратни информации
1., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.4 mm или 1mm=0.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др.
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
4cm-6cm
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
MDNEN
Број На Модел На:
RQ024
Количина:
3pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Конверзија:
[email protected]
pendant материјал:
Позлатени+Природен камен кристално
Главната боја:
види слика
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Производи во категоријата