.

.

бела школка цвет пинк бисер барок ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата подарок попуст FPPJ

бела школка цвет пинк бисер барок ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата подарок попуст

DEN 1183.00
DEN 1392.00
-15 %
Достапност


метал : школка и слатководни бисер барок
облик : цвет
боја : бела и розова
големина : 35mm
lengh : 18"
ова е занаетчиски ѓердан

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
FPPJ
Синџир Тип:
влакно
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Барок
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Должина:
18inch
R

Производи во категоријата