.

.

YIKALAISI 2017 Природните Слатководни Бисер накит Долг Ѓердан 80 см 925 фунта сребрен накит затворач За Жените Најдобрите Подароци

YIKALAISI 2017 Природните Слатководни Бисер накит Долг Ѓердан 80 см 925 фунта сребрен накит затворач

DEN 1912.00
DEN 2390.40
-20 %
Достапност


dianxiaobao_1
Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 7-8/8-9 мм
Должина : 80 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
Метал : Бело злато позлатен/циркони
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Метална боја:
7 до 8 mm Бело Злато, 7 до 8 mm Злато, 7 до 8 mm Смарагд, 8 до 9mm Бело Злато, 8 до 9 mm Злато, 8 до 9 mm Смарагд
Главниот Камен Боја:
Бела, Розова, Виолетова, Мулти
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
20160628
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бисер Форма:
Пад
Бренд Име:
YIKALAISI
Pendant Големина:
80 см
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Обликотшема:
Животните
Функција:
111
Должина:
80 cm
Ѓердан Тип:
влакно
R

Производи во категоријата