.

.

16-40inch Custom Size Висок Квалитет 4mm Широк Злато Стап Chian 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Синџир За Кул машки Накит

16-40inch Custom Size Висок Квалитет 4mm Широк Злато Стап Chian 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Синџир

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Достапност

99 /set
Бесплатен Превозот Нови Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Сребро Рак, СКОПЈЕ-162 US$ 32.мажите Накит Поставите US$ 10.99 /парче
Моден накит алка 316 L не ' рѓосувачки челик со висок квалитет хривнија накит 22cm*7mm Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Сјајна не ' Рѓосувачки Челик Накит 55cm*10мм Сребро Плитка Линк Ѓердан,Кул машки Накит US$ 10.8 mm Полиран не ' Рѓосувачки Челик Мажите Злато Сребро.99 /парче
23.

Метална боја:
16inch or40cm, 18inch or45cm, 20inch or50cm, 22inch or55cm, 24inch or61cm, 26inch or66cm, 28inch or71cm, 30inch or76cm, 32inch or81cm, 34inch or86cm, 36inch or91cm, 38inch or96cm, 40inch or101cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Обликот:
исто како на слика
Големина:
16-40inch length;4mm width
боја:
Злато
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Должина:
16-40inch
R

Производи во категоријата