.

.

11/13/16/20mm Широк Полирање на Кубанската Тротоарот Линк Chian Нерѓосувачки Челик Ѓердан/Нараквица За Кул Мажите Подарок 7-40inch Слободни да Изберат

11/13/16/20mm Широк Полирање на Кубанската Тротоарот Линк Chian Нерѓосувачки Челик Ѓердан/Нараквица За

DEN 280.00
DEN 311.52
-10 %
Достапност

0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.99 /парче
Божиќ Подароци Накит Нов Стил за Мажи&Момчето Сребрена Алка на Синџирот на Ѓердан 316 L Sainless Челик 50cm*7mm Вештачки Накит US$ 8.99 /парче
Класичен стил тешки 316 L не ' рѓосувачки челик синџир ѓердан за подарок 55.6"*10мм 101g Нови Поставен на МАЖИТЕ не ' Рѓосувачки Челик 10мм Жолто Злато Кубанската Спречување на Синџир Ѓердан US$ 15.8 mm Полиран.8 MM 60cm*22cm 1 Сет од Нерѓосувачки Челик Мажите Византискиот Линк Ѓердан&Хривнија Поставите US$ 19.99 /set
55cm*5mm 22cm*5mm 316 L не ' Рѓосувачки Челик 5mm Мажите Велосипед Линк Ѓердан + Хривнија Сет.4 mm
или
1mm=0.99 /парче
Gurantee Нови 33mm*52mm Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 7.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.99 /set
61cm*23cm Супер Тешки Мажите Сребро Нерѓосувачки Челик О Синџир Нараквици&Ѓердан Накит Поставите US$ 23.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Топла Продажба Момчето Шарм Хривнија 316 L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Мажите Синџир Алка Ниска Цена US$ 8.99 /парче
23.99 /парче
Божиќ Подароци Мода Уникатен Стил 52cm*6mm Сребро Круг Синџир Ѓердан 316 L Sainless Челик Накит бижутерија US$ 7.99 /парче
Топла Продажба !Бесплатен Превозот Мода Накит Сјајна 316 L не ' Рѓосувачки Челик Рамен Змија Ѓердан трговија на Големо Цена US$ 8.99 /парче
Трговија на големо 55cm*7mm Slimsy Пресврт 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Накит Мажите Машки Ѓердан Синџири 45g/1pcs Бесплатен Превозот САД$ 6.

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
11mm, 13mm, 16mm, 20mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
7-40inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Обликот:
исто како на слика
Должина:
7-40inch
боја:
Сребро.
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Ширина:
11/13/16/20mm
R

Производи во категоријата