.

.

Promation! Тешки 7-40 * 13/16mm 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Mens Спречување на Кубанската Линк Синџир Ѓердан Хривнија accesorios

Promation! Тешки 7-40 * 13/16mm 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Mens Спречување на Кубанската

DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %
Достапност

Ние брод на светот со Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 30-45 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 45 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ако предмети се уште не пристигне по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Вие само изберете expresss начини и да се плати тоа го исклучите, а потоа ние ќе ја испратите вашата предмети од express и можете да го добиете во 3-7 дена во вообичаените!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи. Ви благодариме!
.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
13mm простран, широк 16mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
Granny Шик
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Линк Синџир
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Злато
Пол:
Мажите, Момче
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Големина:
7-40 Length,13/16mm width
Нови:
100% Сите Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Производи во категоријата