.

.

CirGen Мода Boho Жените Долго Златна Боја снабдување со Монистра Tassels pendant Изјава Bijoux Џемпер Ѓердан Накит Објект,E30

CirGen Мода Boho Жените Долго Златна Боја снабдување со Монистра Tassels pendant Изјава Bijoux Џемпер

DEN 419.00
DEN 441.12
-5 %
Достапност

Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции.
Ние ќе го цениме искрено
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Ние ја производи фотографии од самите себе.
Бесплатен Превозот
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Кина Пост/ Сингапур Пост
15-35 работни дена
EMS / DHL / Aramex
5-12 работни дена
>=$150
2. Ако сте задоволни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) .Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Предмети се испраќаат само по уплата.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Ние брод на сите наши предмети во рок од 3 дена од преку EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур Пост,превозот метод ќе зависи од вкупниот износ. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
"0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!
1. Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.

Главниот Камен Боја:
Црна, Зелена, Розова, Виолетова, Мулти
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CirGen
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Предиво
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
4cm
Број На Модел На:
E30
Функција:
/
Компатибилност:
/
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја:
Црна,Розова,Зелена,Виолетова,Мулти
Тежина:
87 Gram
Стил:
Жените Долг Синџир На Pendant Ѓердан
дизајн:
Жените tassels ѓердан
Стилот 1:
tassel ѓердан
Стил 2:
синџир ѓердан
Стилот 3:
Pendant Neckalce
Стилот 4:
Бохемија Neckalce
R

Производи во категоријата