.

.

3pcs Врежани ГОЛЕМА SIS Писма Љубов Срцето Нараквици, Кристал Шарм Pendant Сребрена Алка Хривнија Партија Жените Дама Накит

3pcs Врежани ГОЛЕМА SIS Писма Љубов Срцето Нараквици, Кристал Шарм Pendant Сребрена Алка Хривнија Партија

DEN 288.00
DEN 335.52
-14 %
Достапност

Купувачот треба да се обидат да ffilr барање со logistica компанијата да се врати цената на штета или загуба.
Материјал : Цинк Легура+Кристал Количина : 3pcs Синџир Должина : 200mm(прилагодливи) Срце Големина : 17mm*16mm Боја : мешана боја Тежина : околу 18g

Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.00
Ќе ви ја испратиме стоката од експрес испорака за слободни.
Вкупно цел повеќе од 100.
Меѓутоа ,купувачот треба да makde сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние ќе забелешка даде на купувачот целосно враќање на средствата . Но негативен фидбек е многу нефер за мене, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации пред да можеме да го решат проблемот.
Превозот Начин(Слободни)
Delievery Време
Цел Вредност
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
30-60 дена
30-45 дена
E-пакет (САД)
По 15-20 дена
DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-ОТ
5-10 дена
≥$100
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови .

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
RQ014
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
3pcs
боја:
мешана боја
Материјал:
цинк легура+Кристал
Синџир должина:
200mm(Може да се прилагодува)
Срцето Големина:
17mm*16mm
Тежина:
About 18g
R

Производи во категоријата