.

.

U7 Нови Нерѓосувачки Челик Черепот Хривнија Mens Накит Трговија На Големо Златна Боја Steampunk Линк Синџир Mens Нараквици&Алки H844

U7 Нови Нерѓосувачки Челик Черепот Хривнија Mens Накит Трговија На Големо Златна Боја Steampunk Линк

DEN 576.00
DEN 1151.04
-50 %
Достапност


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
U7
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
бакарни легури
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H844
Функција:
Адвокатско Черепот
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Должина На Хривнија:
21cm
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
R

Производи во категоријата