.

.

Мултифункционален 6 in1 Нерѓосувачки Челик Овошје и Зеленчук Секачи Компири Slicers Кујна Gadgets, нож за лупење Slicer Grater ZL267

Мултифункционален 6 in1 Нерѓосувачки Челик Овошје и Зеленчук Секачи Компири Slicers Кујна Gadgets, нож

DEN 1104.00
DEN 2163.36
-49 %
Достапност


Мултифункционален 6 in1 Нерѓосувачки Челик Овошје и Зеленчук Секачи Компири Slicers Кујна Gadgets, нож за лупење Slicer Grater ZL267

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
INBODI
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Број На Модел На:
Овошје Зеленчук Секачи
R

Производи во категоријата