.

.

RONGQING 10pcs/многу Черепот Крстот Pendant 74x40mm Религија Ѓаволот Крстот Накит Наоди DIY Accessoire Bijoux Измислица

RONGQING 10pcs/многу Черепот Крстот Pendant 74x40mm Религија Ѓаволот Крстот Накит Наоди DIY Accessoire

DEN 536.00
DEN 623.04
-14 %
Достапност

Производ големина : 74x40mm (10 / pack)
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XM-QM-A4668
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Крстови
Големина:
74x40mm
Тежина:
15.6 g
R

Производи во категоријата