.

.

Деликатна враќање на античките начини е сребро опашот на цирконот инкрустирани ретро кристал pendant долго модерна убави женски шарм pendant

Деликатна враќање на античките начини е сребро опашот на цирконот инкрустирани ретро кристал pendant

DEN 67.00
DEN 96.00
-30 %
Достапност


Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
dz-224
R

Производи во категоријата