.

.

SAUVOO 50pcs/торба Антички Сребрена Боја Животинско Dragonfly Шарм Приврзоци 14*18mm одговара Жените DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки

SAUVOO 50pcs/торба Антички Сребрена Боја Животинско Dragonfly Шарм Приврзоци 14*18mm одговара Жените

DEN 226.00
DEN 323.04
-30 %
ДостапностSAUVOO 50pcs/торба Антички Сребрен Позлатен Животинско Dragonfly Шарм Приврзоци 14*18mm одговара Жените DIY Ѓердан Хривнија Накит Одлуки
1)Боја : антички Сребрен
2)Големина : 14*18mm
3)Тежина : 40g/торба
5) Материјал : zine легура
6)Тема : Dragonfly
7)Стил : vntage
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F1062
Стил:
Панк
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SAUVOO
Шарм Тип:
Рака
боја:
античкиот бронза
Тежина:
околу 40g/многу
Функција:
dragonfly шарм
Големина:
14*18mm
Повод:
подарок
дизајн:
Dragonfly Приврзоци
Функција:
змеј шарм
Стил:
животно шарм
Тип:
ѓердан приврзоци
Употреба:
Животно Приврзоци
R

Производи во категоријата