.

.

50pcs/торба 64-1196 17MM Гроздобер змеј пеперутка шарм приврзоци За DIY ѓердани,обетки или белегзии

50pcs/торба 64-1196 17MM Гроздобер змеј пеперутка шарм приврзоци За DIY ѓердани,обетки или белегзии

DEN 239.04
Достапност


Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HYBEADS
Број На Модел На:
64-1196
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Канцеларија/кариера
R

Производи во категоријата