.

.

RONGQING 2017 Нови 50pcs/пакет Крстови 46x25mm Религија DIY Ѓердан Шупливи Pendant додатоци Накит Шарм

RONGQING 2017 Нови 50pcs/пакет Крстови 46x25mm Религија DIY Ѓердан Шупливи Pendant додатоци Накит Шарм

DEN 562.00
DEN 653.76
-14 %
Достапност

Производ Големина : 46x25mm (50 компјутери / торба)
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
RONGQING
Број На Модел На:
XM-QM-A5887
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Крстови
Големина:
46x25mm
Тежина:
3.3 g
R

Производи во категоријата