.

.

Jelmoons S6 2017 Уникатен Дизајн Рачно Изработени Јаже, Верига Еластична Сина Хривнија За Жени И Модни Врвен Квалитет Свила Јазол Cufflinks

Jelmoons S6 2017 Уникатен Дизајн Рачно Изработени Јаже, Верига Еластична Сина Хривнија За Жени И Модни

DEN 360.00
DEN 480.00
-25 %
Достапност


Jelmoons S6 2017 Уникатен Дизајн Рачно Изработени Јаже, Верига Еластична Сина Хривнија За Жени И Модни Врвен Квалитет Свила Јазол Cufflinks
Употреба :
1. Хривнија
2. Cufflinks за маица
3. Шефот на јаже
Одговараат за :
Половината од 12cm да 14cm
Можете да ги купите било кој сет на производи, само да не информирате она што ви треба. Ви благодариме.


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Бренд Име:
Jelmoons
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Лента
Број На Модел На:
S6
Метали Тип:
свила string
Функција:
Декорација
R

Производи во категоријата