.

.

2017 нова Мода Taiji Кожа Хривнија Панк Бронзени Бисери Легура Браун занитвам Шарм Нараквици за Мажи Јаже Накит за Подарок bileklik

2017 нова Мода Taiji Кожа Хривнија Панк Бронзени Бисери Легура Браун занитвам Шарм Нараквици за Мажи

DEN 91.00
DEN 96.00
-5 %
Достапност


Бренд : Koreyoshi Накит Стил : Мода Накит нараквици Материјал : Животната средина Цинк Легура , Кожа Хривнија Кога цел е $150 . F ree превозот Кина Пост Воздух Mail.(39-60days) Кога цел е ≥ $150 . Бесплатен превозот од DHL/EMS/Федекс (3-7days) Нараквици Должина : 20*0.5 cm Нараквици Тежина : 11g
хривнија мажите.pulseira masculina. мажите нараквица. кожа нараквица. нараквици за жените. pulseras mujer moda 2017. accesorios став hombre. pulcera masculina

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
pulseira masculina
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
liujun
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Шарм Нараквици
Материјал:
легури, кожа
квалитет:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Occassion:
Партија,Свадба,Клуб,Топка,Годишнина,Ангажирање
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Производи во категоријата