.

.

висок-квалитет Топло Нов Дизајн 24k Златна Боја Шарм Месечината Хривнија Злато Boho Хипи Бохемски Алка 1MLI

висок-квалитет Топло Нов Дизајн 24k Златна Боја Шарм Месечината Хривнија Злато Boho Хипи Бохемски Алка

DEN 122.00
DEN 239.52
-49 %
Достапност


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Бренд Име:
INALIS
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
No
Број На Модел На:
Нараквици
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
накит нараквици
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип На Метали:
Кристал злато позлатен
Материјал:
Кристално
Должина:
8inchs(20cm)
Н W:
5.9 g
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
R

Производи во категоријата