.

.

925 Сребрен Накит Хривнија&Накит за Жените Девојка Подарок Сребрена Боја Beaded Шарм Хривнија

925 Сребрен Накит Хривнија&Накит за Жените Девојка Подарок Сребрена Боја Beaded Шарм Хривнија

DEN 220.00
DEN 310.08
-29 %
Достапност


Предмети : Сребрен Накит Хривнија&Накит за Жените Девојка Подарок Сребрена Боја Beaded Шарм Хривнија Нова Мода Накит/Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба Pulseira Masculina Pulseira Feminina Orologio Uomo Joyas Де Plata Brazaletes Pulseras Mujer Pulseras Hombre Стил : Мода Накит/ Луксузни Хривнија Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : Сребрен Позлатен Должина : 20cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Дечко / маж / Татко Одговара за : Изјава Нараквици За Мажи Пакет, Вклучувајќи : 1 buc нараквици

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
Andara
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
MS013
Материјал:
Сребро.
Функција:
Други
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
превозот:
Бесплатен превозот
Стил:
Тренди,Романтични,Класичен,Гроздобер,Секојдневен,Спортски
Класа:
Висок квалитет
хривнија:
Топла Нова Мода Хривнија За Жени
Тип На Објект:
моден накит нараквици
Пол:
Жени,Жени,Мажи,љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња
Состојба:
100% Сосема Нов
Метал:
Еко-пријателски Joyas Де Plata
подарок:
Секојдневно,Партија, Додатоци,Роденденски Подарок
R

Производи во категоријата