.

.

природен камен монистра хривнија поставите буда главата лист монистра 4pcs поставите нараквици за изјава жени мажи накит

природен камен монистра хривнија поставите буда главата лист монистра 4pcs поставите нараквици за изјава

DEN 277.00
DEN 326.40
-15 %
Достапност


Материјал : природен камен монистра
Пакет : OPP Вреќа.
Количина : 4pc

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZAAEO
Број На Модел На:
Б-E006
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата