.

.

Jelmoons S31-S42 жените јаже, верига уникатен хривнија 3 бои mulher многу и 2017 нов стил на оригиналната свила јазол cufflinks

Jelmoons S31-S42 жените јаже, верига уникатен хривнија 3 бои mulher многу и 2017 нов стил на оригиналната

DEN 250.00
DEN 312.00
-20 %
Достапност


Jelmoons S31-S42 жените јаже, верига уникатен хривнија 3 бои mulher многу и 2017 нов стил на оригиналната свила јазол cufflinks
Употреба :
1. Хривнија
2. Cufflinks за маица
3. Шефот на јаже
Одговараат за :
Половината од 12cm да 14cm
Можете да ги купите било кој сет на производи, само да не информирате она што ви треба. Ви благодариме.


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Бренд Име:
Jelmoons
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
S31-S42
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Лента
Метали Тип:
свила string
Функција:
Декорација
R

Производи во категоријата