.

.

ПАНК Biker 316L не ' РЃОСУВАЧКИ Челик Mens Хривнија Велосипед Велосипед Синџир Хривнија 3мм подебели 7mm ширина Накит

ПАНК Biker 316L не ' РЃОСУВАЧКИ Челик Mens Хривнија Велосипед Велосипед Синџир Хривнија 3мм подебели

DEN 240.00
DEN 469.44
-49 %
Достапност


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Бренд Име:
INALIS
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
No
Број На Модел На:
316L
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
хривнија накит
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кристално
Н W:
18.7 g
Големина:
8 inchs
R

Производи во категоријата