.

.

50pcs/многу Висок Квалитет 695ZZ 5 x 13 x 4mm длабоко ритам топката имајќи 5*13*4mm 5mm Минијатурни топката Лежишта

50pcs/многу Висок Квалитет 695ZZ 5 x 13 x 4mm длабоко ритам топката имајќи 5*13*4mm 5mm Минијатурни топката

DEN 326.00
DEN 383.52
-15 %
Достапност

Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме! Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
695ZZ
R

Производи во категоријата