.

.

Abonnie Сите Димензии B/C/D/J навивам 1 коцки ,Индивидуални природни Mink Eyelash Проширување. Вештачки Лажни Лажни Трепки

Abonnie Сите Димензии B/C/D/J навивам 1 коцки ,Индивидуални природни Mink Eyelash Проширување. Вештачки

DEN 112.00
DEN 143.52
-22 %
Достапност


Навивам:
B, C, D
Дебелина:
0.03 мм, од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 8 to 15 mixed length
Бренд Име:
ABONNIE
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Број На Модел На:
eyelash екстензии
Големина:
12 rows in one tray
Количина:
1 парче во една лента
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
R

Производи во категоријата