.

.

7 компјутери Шминка Четки Protable Козметички Четка Поставува Овошје Зелена Сочинуваат Четка Алатки Одговараат на

7 компјутери Шминка Четки Protable Козметички Четка Поставува Овошје Зелена Сочинуваат Четка Алатки Одговараат

DEN 77.00
DEN 103.20
-25 %
Достапност


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
7 компјутери Шминка Четки Преносни Козметички Четка Поставува Сочинуваат Четка Алатки Одговараат на
100% Сосема нов и висок квалитет!
Неговиот практичен и удобен
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници
Специјален дизајн ќе направи да изгледате оригинално.
Четка Рачка Материјал : Пластика
Четка за Коса Материјал : синтетички
Димензии : должина : App 9cm-11cm/3.54"-4.33"
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
7 x Прав со Четка

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
HUAMIANLI
Количина:
1
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Број На Модел На:
b6
R

Производи во категоријата