.

.

10 парче 30 Насоки/set Crotchet Плетенки синтетички Ombre Плетење на Косата 18 Капчиња Плетенки Коса Екстензии Senegalese Пресврт Коса

10 парче 30 Насоки/set Crotchet Плетенки синтетички Ombre Плетење на Косата 18 Капчиња Плетенки Коса

DEN 1680.00
DEN 2434.08
-31 %
Достапност


Ако вашата Цел е успешно да се испорача и сте задоволни со објектот, ве молиме кликнете на "Потврди Нарачка Доби" и ме остави 5 Ѕвезда позитивни повратни информации. Се тркалаат на косата бендови во насока на крајот,да се продолжи со користење на времето,тоа е подобро да се исклучи висока топлина.Обрне внимание на секој детал на производство за да се обезбеди квалитетот на производот. зошто бои на коса не изгледа токму онака како што сликите покажуваат или опис вели? Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Јас сум препродавач,јас би сакал да купи повеќе на вашите производи,што е трговија на големо цена? ако сакате да се купи голема количина,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена, ви благодарам многу! 3.Гаранција на производот количина, доволно должина на коса должина : 18inch за 46cm, за 0.ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не се одрази на actural боја на iterm.ве молиме да се разгледа ова пред да купите. како да чешел косата? Чешел низ мал број на косата со прстите. Нежно чешел косата од крајот на перика со специјален чешел.

Протегала должина:
18INCHES
Може Да Се Permed:
Yes
боја тип:
Ombre
Предмети по Пакет:
10pcs/set
Број На Модел На:
75g(+-5)g/пакет
Текстура:
Senegalese Пресврт
Бренд Име:
VERVES
Материјал Одделение:
Ниска Температура Влакна
боја:
бургундија ,црна ,и T30 ,боја 4 Senegales пресврт во плетење на косата
плетенки коса екстензии Материјал:
синтетички ниска Температура Влакна
фризура стил:
лесно симпатична џамбо плетенка на косата, за 0.5 цм широки по насоки
ombre плетенка Должина:
18 инчи за 46cm хавана mambo пресврт плетенки
коса, плетенка нето тежина:
75grams/пакет ,по пак имаат 30 корени Синтетички Senegalese плетенка
превозот:
бесплатен превозот изразување плетење на косата
плетенка тип ponytails:
мали Senegalese Пресврт Коса капчиња плетенки
испорака датум :
DHL превозот 3-10 ден или ePacket 10-15 ден
Употреба повод:
партија / дневно
Предност:
евтини цена и висок квалитет на Производи за убавина
R

Производи во категоријата