.

.

Големина S 4/Боја Скриени Кутија Security Кодот за Заклучување на Strongbox Челик Симулација на Книгата, Нов Моден Дизајн 118*115*55мм

Големина S 4/Боја Скриени Кутија Security Кодот за Заклучување на Strongbox Челик Симулација на Книгата,

DEN 736.80
Достапност


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$16.
2, ве барање можете да ве молиме не остави негативни повратни информации или да се отвори било случај пред да контактирате со нас, ако не сте примиле пакетот за некое време или не сте задоволни со нашата објект по прими.
2, Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување, со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број и причината за враќање. Услуга
30 Дена Гаранција За Враќање На Парите :
1, Ако не сте задоволни со точка купени од нас, ве молиме да не информирате(преку е-пошта, e Bay порака) во рок од 30 дена од денот на приемот на стоката.
4, Ние не може да го прифати вашето враќање без информирање со нас однапред .
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори.

Број На Модел На:
Скриени Кутија Security Кодот За Заклучување На Strongbox Челик Симулација Книга
Бренд Име:
ELESABOX
режим:
копче
боја:
Зелена,Виолетова,Сина,Црвена
R

Производи во категоријата