.

.

Happymems Лист Сечење Умира Матрицата DIY Scrapbooking Картичка Втиснување Хартија Оркестарот

Happymems Лист Сечење Умира Матрицата DIY Scrapbooking Картичка Втиснување Хартија Оркестарот

DEN 383.52
Достапност


Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел
е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата
процесор ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРААТ на вашите
Превозот адреса.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За Боите : Сите бои ќе бидат малку различни, кога користите различни компјутери,
сакате да добиете на вашите разбирање.
За Превозот : ве Молиме пополнете во полно име на вашата адреса, вклучувајќи улица име,
градот име и име на земјата, исто така поштенски код треба да биде точна, вие може да не ја прими
пратката ако се пополни во "ништо" во поштенски код. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува
време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
За следење на информации : тоа треба 3 или повеќе работни денови да бидат прикажани
на Интернет, ве молиме да не грижете се, и тоа е многу нормално за Кина Пост Воздух Mail.

Број На Модел На:
CD17008
Број На Модел На:
CD17008
Материјал:
Метал
Употреба:
карта во донесувањето одлуки
Големина:
68*70
Пакување:
1pcs/пакет
R

Производи во категоријата