.

.

2018 пролет, есен мека microfleece Бебе Божиќ Носии 12-24M Бебе Момче Облека прекрасна стил Бебе Rompers облека за деца

2018 пролет, есен мека microfleece Бебе Божиќ Носии 12-24M Бебе Момче Облека прекрасна стил Бебе Rompers

DEN 530.00
DEN 623.52
-15 %
Достапност


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
OrangeMom
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал Состав:
Microfleece
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Пол:
Девојки и момчиња
Декорација:
Шема,цвеќиња,цртан филм
Возраст:
бебе 12m-18 милиони
Бои:
морнарица,сива,сина,виолетова,розева,зелена.
Тип На Објект:
бебе rompers
R

Производи во категоријата