.

.

2018 Бренд Бебе Rompers Господин Костими Партија Свадба Tuxedo Одговараат Bowtie Бебе Момчиња Облека Црно Бела Новородено Бебе Облека

2018 Бренд Бебе Rompers Господин Костими Партија Свадба Tuxedo Одговараат Bowtie Бебе Момчиња Облека

DEN 200.00
DEN 200.16
-0 %
Достапност

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Бренд Име:
rorychen
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Бебе Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Памук/Полиестер
Број На Модел На:
Y02B-БС-8124 Y02B-ХС-8124
R

Производи во категоријата