.

.

ЕП Авион Модел на 3D Кликнете 3D Авион Wingspan 800mm Радио Контрола RC Модел авиони на Авионот

ЕП Авион Модел на 3D Кликнете 3D Авион Wingspan 800mm Радио Контрола RC Модел авиони на Авионот

DEN 955.00
DEN 955.20
-0 %
Достапност

Изненадување : Од 2017-3-15 да 2017-3-31, ако цел на овој авион, ние ќе ви дадам еден бесплатен примерок од Две оска Вектор Моќ Монтажа База за 3 D aerobatic авион за тест. Бесплатни примероци за вас! Ајде! Сите!
С1=Комплет C2=Комплет+Моторни C3=Комплет+Моторни+ESC+Серво C4=Комплет+Моторни+ESC+Серво+предавателот+701 приемник Забелешка : За информации на предавател и приемник, ве молиме посетете го линкот подолу : http : //www.aliexpress.com/store/product/Walkera-DEVO-7 E-2-4 G-7 CH-DSSS-Radio-Control-Transmitter-for-RC-Helicopter-Airplane-Model-1/1183027_32684876676.html
Настава Maual :
Ние исто така снабдување комбо како подолу :

боја:
Ц1, C2, C3, C4
Тип:
Авион
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Далечинска Контрола:
Yes
Пакетот Вклучува:
Оригиналната Кутија
Контрола На Канали:
3 Канали
Материјал:
пена
Возраст Опсег:
Grownups
Извор На Енергија:
Електричен
Бренд Име:
Танцување Крилја Хоби
Тип:
авион модел
R

Производи во категоријата