.

.

Maximumcatch 3 типови Еден Zinger Со Ноктите Knotter Ремените & Летаат Врзување Алатка Летаат Риболов Додаток

Maximumcatch 3 типови Еден Zinger Со Ноктите Knotter Ремените & Летаат Врзување Алатка Летаат Риболов

DEN 285.00
DEN 299.52
-5 %
Достапност


Maximumcatch Еден Zinger Со Ноктите Knotter Ремените
Тип : Летаат Врзување Алатка
Боја : Сребрена, Црна
Пакет се Вклучени : 1 Zinger и 1 Помине Knotter Ремените
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Комбо : 3 Модел

Со Backrest или Не:
No
Број На Модел На:
Zinger Со Ноктите Knotter Ремените Комбо
Род Материјал:
Јаглерод Род
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Должина:
2.7 m
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Позиција:
Поток
Материјал:
NdFeB Магнет + алуминиумски виси тока + најлон гумени бендот lanyard
боја:
Сребрена, Црна
Пакет Се Вклучени:
1 Zinger и 1 Помине Knotter Ремените
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата