.

.

3000 Серија Задните/Предните Сопирачки Систем 8+1 Топката Имајќи Врти Ролна Влечете Риболов Тркала + Резервни Гајтанот

3000 Серија Задните/Предните Сопирачки Систем 8+1 Топката Имајќи Врти Ролна Влечете Риболов Тркала +

DEN 891.00
DEN 1370.88
-35 %
Достапност


3000 Серија Задните/Предните Сопирачки Систем 8+1 Топката Имајќи Врти Ролна Влечете Риболов Тркала + Резервни Гајтанот
Спецификации :
Тип : Пред & Задна Кочница Ролна
Модел : 3000
Топката Имајќи : 8+1
Нето Тежина : 332g
Линија Капацитет : 0.25/150 0.30/100 (mm/M)
Пакет Листата :
1 x Риболов Ролна

Имајќи Количина:
9
Гајтанот Капацитет:
3000 Серија
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
J3FR30
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Бренд Име:
yumoshi
Печатење на лого:
8+1BB
R

Производи во категоријата