.

.

Smart Попер Риболов Намамат 50mm 6.9 g Врвот Вода Тешко Мамка со VMC Кука Isca Вештачки Став Pesca Leurre Peche Риболов Wobblers

Smart Попер Риболов Намамат 50mm 6.9 g Врвот Вода Тешко Мамка со VMC Кука Isca Вештачки Став Pesca Leurre

DEN 225.00
DEN 432.96
-48 %
Достапност


Карактеристики :
1.Должина : 50mm
2.Тежина : 6.9 g
3.Очи : 3 D очи
4.Кука : Франција VMC кука
5.Пакет : Блистер кутија со вметнување на картичката.
1.Ласерски apparance
2.Франција VMC куките
3.нерѓосувачки челик преку телото за посилна
4. Овој вид на риболов намамат покажува жив пливање акција во вода
Пакетот вклучува :
1pcs на хард мами Наредби обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!! Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Бренд Име:
SMART
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
8020
категорија:
риболов намамат
Тип:
попер мамка
Должина:
5cm
Тежина:
6.9g
боја:
9 Бои како сликата шоу
акција:
топ вода
Материјал:
Пластични
R

Производи во категоријата