.

.

HENGJIA 8CM 6G 6# куки 20pcs Minnow риболов Мами крап мамки за риболов пластична wobble бас isca pesca риболов tackles

HENGJIA 8CM 6G 6 куки 20pcs Minnow риболов Мами крап мамки за риболов пластична wobble бас isca pesca

DEN 704.00
DEN 828.00
-15 %
Достапност

ве молиме контактирајте ме за детали.2 M
Кука : #4 висока јаглероден челик кука
Пакување : Едноставен opp вреќа пакет тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
непречено и брзо нуркачка акција
светли бои за да привлечат големи риби!
3 D очи се направи една моќна алатка за фаќање
Пакет и Испорака 1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 15-45days откако беше објавено . Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа. Но, некои земји ќе треба повеќе денови спогодба за нивните обичаи. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние можеме да произведуваат сите дизајни според клиенти барања. Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност. 2 : Ако вашата цел е многу голема , ние може да ги промените соодветна испорака метод за вас , ви благодариме Политика на Враќање 1.

Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
minnow риболов мами
Бренд Име:
HENGJIA
Позиција:
Река
боја:
како слик
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Lenght:
8cm
Тежина:
6g
Карактер:
isca де pesca риболов tackles
R

Производи во категоријата