.

.

Отворено Динамичен Многу 10Pcs Риболов Мами Видови На Minnow Риба Бас се Справи со Куки Мамки Crankbaits Mar07

Отворено Динамичен Многу 10Pcs Риболов Мами Видови На Minnow Риба Бас се Справи со Куки Мамки Crankbaits

DEN 200.00
DEN 282.24
-29 %
Достапност


Многу 10 Pcs Риболов Мами Видови На Minnow Риба Бас се Справи со Куки Мамки Crankbaits
Карактеристики : 100% Сосема Нова Боја : 10 Бои на располагање Тежина : Околу.30g Намамат Должина : 3cm Кука : #10 Висока Јаглероден Челик Treble Кука
Пакетот Вклучува : 10 компјутери Риболов мамка

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
мамка за полнење
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
мамка за полнење
Бренд Име:
циклус зона
R

Производи во категоријата