.

.

10Pcs/многу Крап Риболов коса extender мамка престане да се Справи со Трајни ABS Лесни Коса Екипаж Boilie Запре Мамка V Затка Коса Extender

10Pcs/многу Крап Риболов коса extender мамка престане да се Справи со Трајни ABS Лесни Коса Екипаж Boilie

DEN 97.00
DEN 136.32
-29 %
Достапност


боја:
Мат зелена, Кафеава
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
крапот мамка
Број На Модел На:
extender
Бренд Име:
Y-LIN
R

Производи во категоријата