.

.

60pcs Крап риболов кука ракави коса екипаж агол ракави Мека Анти метежот Позиционер терминал се справи со крап риболов додатоци

60pcs Крап риболов кука ракави коса екипаж агол ракави Мека Анти метежот Позиционер терминал се справи

DEN 116.00
DEN 162.72
-29 %
Достапност


боја:
60pcs
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Sleeve
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
крапот мамка
Бренд Име:
Y-LIN
R

Производи во категоријата