.

.

ANGRYFISH трговија на Големо 500 Метри 8 Насоки Плетенка Риболов Линија 11 Бои Супер Силен ЈП Линија

ANGRYFISH трговија на Големо 500 Метри 8 Насоки Плетенка Риболов Линија 11 Бои Супер Силен ЈП Линија

DEN 704.00
DEN 1279.68
-45 %
Достапност


Линија Број:
0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Бренд Име:
Angryfish
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
R

Производи во категоријата