.

.

1500m и опрема за риболов линии ЈП Плетенка Риболов Линија 4 Насоки 6-80LB Saltwater Крап јп влакна Линии Плетенка Линија За Риболов

1500m и опрема за риболов линии ЈП Плетенка Риболов Линија 4 Насоки 6-80LB Saltwater Крап јп влакна

DEN 1008.00
DEN 2880.00
-65 %
Достапност


1500 M јп супер плетенка риболов линија (6-80 LB)

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
категорија:
Серијата
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Број На Модел На:
ЈП линија-1500-0366
Бренд Име:
ASCON РИБА
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Метри:
1500
is_customized:
Yes
Метри:
1500
LB:
6-80
Насоки(ткае):
4
погоден:
слатководни/saltwater риболов
Функција:
Мазна Силен отпор и
multifilament риболов линија :
риболов линија јп
R

Производи во категоријата