.

.

Бесплатен превозот Срце облик сива ААА Кристално Стакло flatback да се шие на ноктот rhinestones,DIY од суштинско значење Фабрика за продажба

Бесплатен превозот Срце облик сива ААА Кристално Стакло flatback да се шие на ноктот rhinestones,DIY

DEN 137.00
DEN 208.32
-34 %
Достапност


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
сива четири ноктот срце облик да се Шие на rhinestones
Големина : 10мм 30pcs/торба 12mm 30pcs/торба 14mm 20pcs/торба
16mm 20pcs/торба 18mm 10pcs/торба 27 мм 10pcs/торба
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Сребро дното Повеќе Боја Купи Линк
златна дното Повеќе Боја Купи Линк

боја:
10мм 30pcs, 12mm 30pcs, 14mm 20pcs, 16mm 20pcs, 18mm 10pcs, 27mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
SWH403
Големина:
10mm 12mm 14mm 16mm 18mm 27mm
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Срцето
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
сива
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Облека/Чевли/Торби за Облека DIY Декорација
R

Производи во категоријата