.

.

Роуз Злато дното faltback да се шие на Кристал копчето,висок квалитет Кристално Стакло лабава rhinestones со ноктот 10pcs/торба Бесплатен превозот

Роуз Злато дното faltback да се шие на Кристал копчето,висок квалитет Кристално Стакло лабава rhinestones

DEN 149.00
DEN 210.24
-29 %
Достапност


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Роуз teardrop злато база да се Шие на кристал
Големина : 10x14mm 10pcs 13x18mm 10pcs 18x25mm 10pcs
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Злато дното Повеќе Боја Купи Линк

боја:
10x14mm 10pcs, 13x18mm 10pcs, 18x25mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Обликот:
DR
Број На Модел На:
SWDJ009
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
10x14mm 13x18mm 18x25mm
Материјал:
Стакло
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Фустан,Чевли,Чанти,Облека,DIY Декорација
Техника:
да се шие на
База на боја:
Golden
R

Производи во категоријата