.

.

6mm Тркала Нокти компјутер декоративни ротари Божиќ серија златна печ 120pcs

6mm Тркала Нокти компјутер декоративни ротари Божиќ серија златна печ 120pcs

DEN 118.00
DEN 143.52
-18 %
Достапност

Опис
6mm Тркала Нокти компјутер декоративни ротари Божиќ серија златна печ 120pcs
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов
Боја : шарени кристално
Големина : 6mm Круг
Тежина : 15g
Слики
Повеќе Тркала ве Молиме кликнете на сликата подолу

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1wheel
Големина:
6cm
Тежина:
10g
Број На Модел На:
NT02
Материјал:
Метал
Количина:
1wheel
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
микс боја
R

Производи во категоријата