.

.

Ми.Светлината 2.4 G RF 4-Зона Безжична Екран на Допир RGBW LED Далечински Контролер Dimmer FUT095 за RGBW LED Сијалица или LED Лента Лента Светлина

Ми.Светлината 2.4 G RF 4-Зона Безжична Екран на Допир RGBW LED Далечински Контролер Dimmer FUT095 за

DEN 385.00
DEN 452.64
-15 %
Достапност


Ми.Светлината 2.4 G RF 4-Зона Безжична Екран на Допир RGBW LED Далечински Контролер Dimmer FUT095 за RGBW LED Сијалица или LED Лента Лента Светлина
Спецификација : Име на Производ : 2.4 GHz, 4 Зона за RF RGBW Далечинскиот
Контрола со Копче
Модел Бр. : FUT095
Напон : 3 V (sevtion 2 батерии)
Пренос Фреквенција : 2.4 GHz
Модулација Метод : GFSK
Пренесување на Моќ : 6d Bm
Standy Потрошувачка на Енергија : 20u A
Контрола на Далечина : 30m
Големина : 120*52.5*21mm

Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Controled Метод:
2.4 G Безжични RF Контрола
Применливи Светла:
LED Лента Lihgt
Далечински Растојание:
30m
Max. Оптоварување На Моќ:
.
Извор На Енергија:
DC
Wattage:
.
Материјал:
ABS
Напон:
6V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Гаранција:
2year
Режим На Конекција:
2.4 G Безжични RF Контрола
Осцилација фреквенција:
2.4 Ghz
Број На Модел На:
2.4 GHz, 4 Зона за RF RGBW Далечинска Контрола
Карактеристики:
2.4 GHz, 4 Зона за RF RGBW Далечинска Контрола
Тип На Објект:
RGB Controler
R

Производи во категоријата