.

.

Летото 2017 Дами Секси Црна мачка писмо за печатење врвот tee кратко Sleeve сива Култури Блузи исече за жените панк хип хоп маици

Летото 2017 Дами Секси Црна мачка писмо за печатење врвот tee кратко Sleeve сива Култури Блузи исече

DEN 259.00
DEN 287.52
-10 %
Достапност


започнете
крајот
Белешки : 1. Нашите производи се најчесто Пржени испирање вода технологија, комбинирана со користење на синтетички дроги, општа медицина ќе имаат некои мирис и бели точки, што е нормално. Едноставно чистење може да се отстрани, на купувачот во продажба) приливи мора да ја читаме инструкции, со цел да се непотребни спорови подоцна.
2. Сите материјали се со висок квалитет еластична растеглив материјал (o фармерки), може да се водат панталони големина од 4 до 8 см, било големина, и ве молиме контактирајте со нас, ви посакувам среќен шопинг.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Големина
cm
Биста
86cm
Sleeve
0cm
Должина
првиот 36 , по 46 см
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
65649
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
PZXZQ
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Шаблон Тип:
Цртан филм
R

Производи во категоријата