.

.

Harajuku Секси Девојки Cosplay Костим Pokemon Си Одам Џеб Чудовиште Морнар Месечината Кристал Култури Блузи Вест Резервоарот На Врвот Кошула

Harajuku Секси Девојки Cosplay Костим Pokemon Си Одам Џеб Чудовиште Морнар Месечината Кристал Култури

DEN 205.00
DEN 220.32
-7 %
Достапност


Материјал : Памук
една Големина : Биста 80см 37cm Должина (Биста Еластична)
Пакет вклучувајќи : еден компјутери
100% Сосема Нов Забелешка : 1.Бојата може да бидат малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент.
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена(Нарачана треба 7-10days). Превозот Време за Прибл : e Packet 15-25 дена .Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 30-40days. EMS 10-20days .Fedex ОДНОСНО и DHL 7-10days ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
Аниме
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Платно
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Памук
Бренд Име:
LUOGEN
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
R

Производи во категоријата